Markanızı hayata karıştıran projeler…

Markanızı daha popüler ve başarılı kılacak, aynı zamanda satışlarınızı artıracak aksiyonlar geliştirir ve yönetiriz. Bunun için kimi zaman market içi aktivitelerden, kimi zaman sokak aktivasyonundan, kimi zamansa gerilla pazarlamadan yararlanırız.

Bazen dijital bir gereçle hikayenizi hedef kitlenize anlatır, bazen de eğlenceli bir oyunla onlara dokunur ürününüzü hatırlatırız. Marka kültürünüzü yansıtan bir alan tasarladığımız da olur, tam tersi ürününüzü yüzlerce kişiye taşıyacak bir “drive” organize ettiğimiz de… Uzun lafın kısası satışlarınızı desteklemek ve öykünüzü yaymak için markanızı hayata karıştırırız.

web_hakkinda

Deneyim

Zayıf markalar yalnızca bir ya da iki duyuya, güçlü markalar ise 5 duyuya birden seslenir. Bir marka ne kadar çok sayıda duyuya hitap edip, duyular arasındaki sinerjiyi ne kadar iyi kullanırsa, satış şansı o derece artar. Markanız için 5 duyuya birden seslenen etkili ve kalıcı deneyimler yaratmanın zamanı gelmedi mi?

Fark

Yaşamın her alanını markanız için bir mecraya dönüştürerek sizin adınıza fark yaratırız. Potansiyel alıcılarınıza bire bir dokunur deneyimle markanızın konuşulmasını sağlar; diyaloğu satışa çevirir, tüketicilerinizi daimi müşterilerinize dönüştürürüz.