Markanızı hayata karıştırın!

Ürününüzü nerede satarsanız satın,başarılı olmanızın tek yolu var: Müşterinizi pasif konumdan aktif hale getirmek! Aktif müşteri elde etmek 3 yolla mümkün: Ürün hakkında konuşturmak, alıcının ürüne dokunmasını sağlamak ve deneme imkanı sunmak.

Bir ürünü sıra dışı bir şekilde deneyimleyen tüketicilerin %45’i o markayı satın alıyor. Gelin markanız için sürpriz bir deneyim yaratalım ve bunu sokakta, trafikte, alışveriş merkezinde, festivalde, kampüste veya plajda hayata karıştıralım. Satış ihtimalinizi klasik reklamcılığa göre en az %25 artıralım.

Markanızı hayata karıştırın!

Ürününüzü nerede satarsanız satın,başarılı olmanızın tek yolu var:Müşterinizi pasif
konumdan aktif hale getirmek! Aktif müşteri elde etmek 3 yolla mümkün:Ürün hakkında konuşturmak,alıcının ürüne dokunmasını sağlamak ve deneme imkanı sunmak.

Bir ürünü sıra dışı bir şekilde deneyimleyen tüketicilerin %45’i o markayı satın alıyor.Gelin markanız için sürpriz bir deneyim yaratalım ve bunu sokakta, trafikte, alışveriş merkezinde, festivalde,kampüste veya plajda hayata karıştıralım.Satış ihtimalinizi klasik reklamcılığa göre en az %25 artıralım.

globalw_cover

GLOBAL WELLNESS DAY

GLOBAL WELLNESS DAY
std_cover2

STÜDYO 24

STÜDYO 24
tuzluk_cover2

YİRMİBİRGRAM

YİRMİBİRGRAM
alem_arcelik

ARÇELİK & ALEM

ARÇELİK & ALEM
rhea

RHEA PORTFÖY YÖNETİMİ

RHEA PORTFÖY YÖNETİMİ